logo
0
0Wish list

Shipping Policy Vendu Style de Vie BV / LifeStyle-Veiling

Levering

Uw pakket zal aan uw deur worden afgeleverd door onze verzendpartner. Verwachte levertijd staat hieronder, afhankelijk van de beschikbaarheid van het product.

Wij verzenden gratis naar Nederland bij bestellingen boven € 50,00,levertijd 2 tot 5 dagen.

Wij verzenden gratis naar België bij bestellingen boven € 50,00, levertijd 2 tot 10 dagen.

Wij verzenden gratis naar Duitsland bij bestellingen boven € 50,00, levertijd 2 tot 10 dagen.

Alle andere landen verzenden we gratis bij bestellingen boven € 200,00, levertijd 2 tot 10 dagen.

Voor bestellingen van minder dan bovenstaande bedragen brengen wij een bedrag van € 8,55 in rekening

Voorwaarden

Klant gaat akkoord met deze verkoop/algemene voorwaarden door de aankoop van een product van LifeStyle-Veiling / Vendu Style de Vie BV.

Voor alle verkopen geldt het Nederlands recht, aangewezen wordt de rechtbank te Amsterdam .

Alle verkopen worden geacht in Nederland plaats te vinden, ongeacht de locatie van de Klant.

Vanwege de voorzorgsmaatregelen rondom COVID-19 is het momenteel niet mogelijk bestellingen bij LifeStyle-Veiling / Vendu Style de Vie BV op te halen.

Eten, wijn, producten voor persoonlijke hygiene en producten gekocht op de veiling kunnen niet worden geretourneerd of geruild.

Overige producten kunnen binnen een termijn van 14 dagen geretourneerd worden vermits in originele verpakking en onbeschadigd. Als het product gebruikt of beschadigd is of niet in originele verpakking wordt teruggestuurd dan mag LifeStyle-Veiling / Vendu Style de Vie BV herstelkosten verrekenen met het te crediteren bedrag.

Prijs

1 . Prijzen en promoties worden vermeld in LifeStyle-Veiling website en kunnen aangepast worden zonder kennisgeving .

2 . Betaling dient te geschieden vóór verzending , tenzij dit is goedgekeurd door LifeStyle-Veiling website.

3 . LifeStyle-Veiling website belast verkopen met omzetbelasting ( BTW) binnen de EU.

4 . Als door een menselijke of systeem fout een verkeerde prijs in rekening wordt gebracht, heeft LifeStyle-Veiling / Vendu Style de Vie BV het recht de verkoop te weigeren danwel te annuleren. Als de bestelling al betaald is dan zal LifeStyle-Veiling / Vendu Style de Vie BV het bedrag direct crediteren.

5. LifeStyle-Veiling is niet aansprakelijk voor behandeling of douane kosten voor zendingen.

Retourpolicy

Onze retourpolicy staat in onze algemene voorwaarden

Al onze algemene voorwaarden